Про компанію

«Українська Торгова Компанія» (УТК) плідно працює на українському ринку будівельних матеріалів з 2001 року. На сьогоднішній день ми є одним з лідерів продажу гідроізоляційних матеріалів та обладнання для їх інсталяції.

 

На даний час забезпечення на виробництвах захисту навколишнього середовища має стати одним із пріоритетів економічної політики України. Проте слід відзначити той факт, що як і раніше екологічна безпека не є головним критерієм якості продукції. Тому основна мета нашої компанії - просування на український ринок сучасних екологічно безпечних матеріалів і новітніх технологій.

 

З моменту організації нашої компанії і по сьогоднішній день ми стабільно працюємо і активно розвиваємося завдяки постачанню високоякісної продукції та обладнання. Вся продукція, пропонована нами, проходить суворий контроль, детально вивчаються результати її лабораторних досліджень, екологічні особливості, досвід експлуатації за кордоном. Товар відповідає вимогам ГОСТів та має відповідні сертифікати.

 

Кваліфіковані співробітники нашої фірми нададуть вичерпну інформацію про товар, що цікавить, його застосування та особливості монтажу. Досвідчені фахівці розробляють оптимальні рішення для кожного окремо взятого об'єкта, забезпечуючи його підтримку та реалізацію, проводять консультації з технічних питань, розрахунки будівельних конструкцій, розробляють проектно-кошторисну документацію.

 
 

Контактна особа

Контакти

Українська Торгова Компанія
(основний офіс)

04114, Україна, Київська, Київ, вул. Полупанова, будинок 21, офіс 210
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create